Чорнобиль – чорний біль України

2019-04-26

/Files/images/DSCN0436.JPG Кожного року 26 квітня ми перегортаємо сторінку пам’яті Чорнобиля. Дзвонять в наших душах чорнобильські дзвони, нагадуючи про біду, яка ніколи не повинна повторитися. Минуло багато рокiв, а чорний день аварії на Чорнобильській АЕС продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто народився пiзнiше. Цей день не минув безслiдно; вiн буде завжди об’єднувати всiх одним спогадом, одним сумом, однiєю надiєю.
26 квітня в Пашковецькому НВК лідерами учнівського самоврядування було організовано і проведено тематичну лінійку «Чорнобиль – чорний біль України» з презентацією « Чорнобиль – наша пам'ять і пересторога», на якій учні прослухали інформацію про Чорнобильську катастрофу та її наслідки, згадали хоробрих і самовідданих пожежників, які сміливо і свідомо йшли на велику небезпеку та можливу смерть, захищаючи життя мільйонів людей.

/Files/images/DSCN04371.JPG /Files/images/DSCN0442.JPG Висвітленню чорнобильського лиха, проблем охорони природи, заходів щодо ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС були присвячені в класах екологічні виховні години «Мужність і біль Чорнобиля», «Дзвони Чорнобиля стогоном будять», «Зона відчуження», «Увага! Чорнобиль!», «Чорна трагедія на кольоровій землі», «Дзвони пам’яті», «Таке не повинно повторитися».

Кiлькiсть переглядiв: 40